Jason is alweer 3 jaar dus dacht wel weer is tijd voor een blog.
Met zn verjaardag natuurlijk weer reuze verwend en dankzij een vriendin kreeg hij een taart die helemaal in zijn en ons straatje valt, namelijk eentje van een klassieke mini.
Hij kreeg van ons een nieuw bed, hij lag al in een 1 persoons bed maar die was nog van Dennis geweest en werd nu toch wel erg slecht.
Aangezien wij nu een weekje vrij hebben zijn we maandag in de auto gestapt en voor hem een nieuw bed gehaald.
Meteen ook voor Riley, en wat zijn ze trots hihi.
Mocht meteen een mooi dekbedovertrek uitzoeken en dat werd er natuurlijk eentje met een tractor. Als het maar groot is.
Denk dat meneer trouwens in een fase of zo zit. Ene moment kan hij heerlijk alleen spelen en andere moment zit hij alleen maar te gillen, slaan, schoppen, en gewoon constant dwars. Zn broertje steeds op de huid zitten etc. En wat je ook doet, in de hoek zetten, negeren, belonen bij goed gedrag, het maakt niks uit.
Hij kan ook lief zijn hoor maar dat dwarse overheerst momenteel en dan ben je rot gezegd misschien, blij dat hij s'avonds in bed ligt en even rust hebt.
Paar weken terug werd hij door papa met de vrachtwagen opgehaald bij de gastouder en dan hoor je hem niet, helemaal trots naast papa zitten hihi.
Laatste keer bij consultatie bureau op half juni ergens was hij 104cm lang en 17 kilo dus ook dat gaat super.
Helaas wou hij toen niet meewerken aan de oogtest dus die moest overnieuw een paar weken later, maar daar slaagde hij toen wel meteen voor.
Nog een jaartje en dan gaat hij alweer naar school, ene kant zeg ik heerlijk hij is er zo aan toe. Aan de andere kant het gaat allemaal al zo snel. Maar kleine jongetjes worden groot helaas dus dit hoort er ook bij.
Maar hij is zo een end verandert in een jaar echt onbegrijpelijk. We hadden half juli een weekend weg met de mini's en dat ging super op de camping. Luisterde goed en kon lekker zich vermaken. We stonden op een boerencamping en van de eigenaar mochten ze echt bijna alles als ze het maar heel hielden. Er stonden skelters fietsen etc wat ze allemaal mochten gebruiken. Hij zei ook kinderen moeten spelen dus lekker laten gaan. Al zijn ze pikzwart aan het end van de dag ( wat ze ook waren ) dan zijn ze goed moe en slapen ze lekker vanavond.
Met zindelijkheid gaat het ook super. We zijn alleen even bezig geweest met poepen op de wc. Meneer weigerde namelijk om op de wc te poepen, maar afkloppen gaat nu al een week goed.
Dat was hem weer.
Liefs Astrid en Jason
reacties (0)